מוצר נוסף בהצלחה
hot
new
שעון קיר NeXtime דגם iPad
שעון קיר NeXtime דגם iPad

שעון קיר NeXtime דגם iPad

זמינות: קיים במלאי
₪299.00

תיאור

שעון קיר NeXtime דגם iPad מחפשים מתנה לחנוכת בית? הוזמנתם לחברים ולא יודעים מה לקנות? מה בדבר שעון קיר איכותי מבית NEXTIME ההולנדית, המתמחה בייצור מגוון שעוני קיר מעוצבים ומיוחדים ממיטב המעצבים בעולם. שעון אייפד – שעון זכוכית בעיצוב אחד הגאדג´טים האוהבים בעולם, האייפד! בעיצוב מלבני וסדרת אייקונים בעלי חשיבה יצירתית במיוחד תוכלו לקרוא את השעה באופן מקורי ומדליק. כל ספרה מאופיינת בצורת אייקון טיפוסי אשר עוצב באופן כזה שהספרה כלולה בתוכו. התבוננו בשעון ונסו לגלות את הספרות… מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת לבית ולמשרד, אין כל ספק כי שעון קיר אייפד הוא מתנה נפלאה שכזו. זוכה פרס העיצוב האירופאי לשנת 2012! שימו לב: בשל שבירותו של שעון קיר מעוצב זה, ניתן לקבלו באמצעות דואר שליחים או באיסוף עצמי בלבד. מידות: אורך: 40 ס"מ, רוחב: 30 ס"מ אחריות: שנה.

שעון קיר NeXtime דגם iPad

מחפשים מתנה לחנוכת בית? הוזמנתם לחברים ולא יודעים מה לקנות? מה בדבר שעון קיר איכותי מבית NEXTIME ההולנדית, המתמחה בייצור מגוון שעוני קיר מעוצבים ומיוחדים ממיטב המעצבים בעולם.

שעון אייפד
- שעון זכוכית בעיצוב אחד הגאדג´טים האוהבים בעולם, האייפד! בעיצוב מלבני וסדרת אייקונים בעלי חשיבה יצירתית במיוחד תוכלו לקרוא את השעה באופן מקורי ומדליק. כל ספרה מאופיינת בצורת אייקון טיפוסי אשר עוצב באופן כזה שהספרה כלולה בתוכו. התבוננו בשעון ונסו לגלות את הספרות…


מחפשים מתנה מקורית ומיוחדת לבית ולמשרד, אין כל ספק כי שעון קיר אייפד הוא מתנה נפלאה שכזו.  זוכה פרס העיצוב האירופאי לשנת 2012!

שימו לב: בשל שבירותו של שעון קיר מעוצב זה, ניתן לקבלו באמצעות דואר שליחים או באיסוף עצמי בלבד.
מידות: אורך: 40 ס"מ, רוחב: 30 ס"מ
אחריות: שנה.

דגם: daaf67f55c805981deb5faf3f00d40b1

כתבו ביקורת

  • איסוף עצמי - ₪0.00
  • שליח אישי עד הבית - ₪44.00

מוצרים קשורים